KADRA ZARZĄDZAJĄCA czyli SYLWETKI TWOICH PARTNERÓW


Zespół EVENTMAN tworzy, w zależności od przygotowywanego projektu, od kilku specjalistów do kilkudziesięciu sprawdzonych współpracowników, posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów na poszczególnych ich etapach. Kadrę zarządzającą firmy stanowią:


 

Marcin Krzyżewski – managing director

Studiował w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu gdzie zdobył dyplom managera kultury.      W latach ‘90 zajmował się managementem zespołów muzycznych i organizował trasy koncertowe. Był dyrektorem artystycznym produkowanych na zlecenia TVP: Euro Folk Festival 98-2000 i Silesia Festival 2001 w Katowickim Spodku. Od 2002 roku zarządza firmami specjalizującymi się w organizacji szkoleń integracyjnych, eventów oraz wyjazdów incentive. Osobiście kierował sztabem event managerów podczas kompleksowych przygotowań oraz realizacji 100-kilkudziesięciu projektów, w tym koordynował organizację pikników dla kilku tysięcy uczestników.
          Jest członkiem Events Managers Club i członkiem założycielem Stowarzyszenia Branży Eventowej. Jako ekspert rynku eventowego publikuje felietony w miesięczniku branżowym MICE Poland.
          Czas wolny uwielbia spędzać aktywnie, w gronie rodziny i przyjaciół:  zimą - narty, wiosną - quady, latem - żeglarstwo, jesienią - górskie trekkingi. Albo odwrotnie. Zawsze: wyprawy, dobra muzyka, ciekawi ludzie, fascynujące wydarzenia. Swoim pasjom daje upust w swojej pracy.


 
Agnieszka Krzyżewska - sales & marketing director

Ukończyła wydział Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. W latach 1994-2001 zajmowała stanowiska managerskie w kilku zachodnich korporacjach m.in.: Multichoice - pierwszej kodowanej telewizji w Polsce i PubliPolska - właściciela TVPolonia1. Od 2001 roku pełniła funkcję meeting plannera a następnie od 2005 roku Kierownika Marketingu w międzynarodowej korporacji papierniczej. W tym czasie zorganizowała oraz przeprowadziła kilkadziesiąt kampanii marketingowych i eventów dla pracowników oraz klientów. Uczestniczyła też w szeregu certyfikowanych szkoleń, sympozjów i targów w Polsce, Niemczech, Holandii, Finlandii i Austrii.
          Od 2010 karierę zawodową związała z firmą EVENTMAN, gdzie swoim wieloletnim doświadczeniem wspiera kontakty z kluczowymi klientami a także wspomaga kreację i realizację projektów.
          W wolnych chwilach lubi usiąść w wygodnym fotelu przy kominku z książką i kubkiem dobrej kawy lub herbaty. Gdy czasu ma więcej: żegluje, jeździ na nartach lub rowerze, wędruje po górach, pływa. Na realizację czekają loty paralotnią, wypalanie glinianych garnków oraz Ameryka Południowa :)

.