HISTORIA EVENTMAN czyli NASZA DROGA ZAWODOWA


Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1993 roku jako agencja koncertowa POLSKA SCENA FOLKOWA. Sprawowaliśmy impresariat nad czołowymi polskimi grupami nurtu folk-rockowego. Byliśmy wówczas organizatorem koncertów a następnie producentem ogólnopolskich festiwali muzycznych realizowanych dla TVP (Euro Folk 98-2000, Silesia Festival 2001 w Katowickim Spodku). Umiejętności i kontakty zdobyte w tym okresie okazują się być decydujące dla dalszej wizji kierunków rozwoju firmy.

Od 2002 roku, wychodząc naprzeciw zachodnim trendom oraz zapotrzebowaniu dynamicznie rozwijającego się rynku, podjęliśmy się kompleksowej organizacji szeregu spotkań, wyjazdów integracyjnych i dużych pikników dla klientów biznesowych. Na tej fali otworzyliśmy oddział we Wrocławiu, zbudowaliśmy 10-osobowy zespół event managerów i przekształciliśmy agencję koncertową w firmę PRAŽEVICA Adventure & Special Events.

W 2008 roku rozszerzyliśmy swoją działalność również o ekskluzywne wyjazdy Incentive Travel oraz wyprawy Adventure Trip i stworzyliśmy odnoszącą dalsze sukcesy markę EVENTMAN. Obok do obecnej chwili z powodzeniem organizowanych imprez w Polsce, na zlecenia naszych Klientów organizujemy ich strategicznym Klientom, Partnerom i nagradzanym lub motywowanym Pracownikom, możliwość wzięcia udziału w takich wydarzeniach jak np.: eksluzywne wyjazdy na Grand Prix F1 czy Sahara Expedition - wyjątkowe wyprawy przygodowe autami 4x4, quadami i wielbłądami w najpiękniejsze i najdziksze zakątki Sahary i Atlasu.

Przez ostatnie prawie 10 lat pracowaliśmy dla ponad 50 firm i korporacji różnej wielkości i wielu branż, w tym dla najbardziej znanych marek w Polsce i na Świecie (patrz dział: Zaufali nam). Z częścią z nich mieliśmy przyjemność współpracować wielokrotnie. Projekty tworzymy w oparciu o najwyższe standardy swoich autorskich marek: EVENTMAN, STICKY FINGERS i AFRICA TOUR