PIKNIKI - duża siła oddziaływania 
 

Jeśli Wasze spotkanie integracyjne nie musi być realizowane w oparciu o cele szkoleniowe lub konferencyjne, a jednostka którą reprezentujecie liczy od kilkuset do kilku tysięcy pracowników, warto pomyśleć o organizacji rodzinnego pikniku integracyjnego.

Pikniki są w przeliczeniu na uczestnika najtańszą a jednocześnie, ze względu na rozmach, najbardziej spektakularną formą integracji zespołu. Dlatego zachęcamy do ich organizacji duże korporacje, jako uzupełnienie wyjazdów integracyjnych poszczególnych działów.

Posiadamy odpowiednie doświadczenie w organizacji tego typu imprez plenerowych. O niektórych aspektach ich organizacji napisaliśmy na łamach miesięcznika branżowego MICE Poland w "temacie numeru", a obszerne fragmenty tego felietonu zamieściliśmy na tej witrynie, w Dzienniku Wydarzeń - felieton z kwietnia 2011r.

W ramach kompleksowej organizacji pikniku zabezpieczamy: program pikniku z dowolnym tematem przewodnim, do którego dobierzemy wszystkie pozostałe elementy i atrakcje, odpowiedni teren, pełną infrastrukturę z halami namiotowymi i ławostołami, profesjonalną technikę estradową z zadaszoną estradą, nagłośnieniem i oświetleniem, pneumatyczne atrakcje dla dzieci, warsztaty i inne atrakcje dla dzieci i dorosłych, pyszny catering grillowy z obsługą, ochronę, odpowiednie zezwolenia i inne w/g potrzeb i oczekiwań Zleceniodawcy.