AGENCJA EVENTOWA czyli DLA KOGO I JAK PRACUJEMY


EVENTMAN to wyspecjalizowana pod względem kreowania i organizacji wydarzeń firmowych AGENCJA EVENTOWA, działająca w obszarze MICE  (meeting - incentive - conference - event), zwanym też "branżą spotkań".

Naszym celem jest organizacja eventów dopasowanych swoim charakterem, rodzajem wydarzenia, atrakcjami i rozmachem do preferencji Zleceniodawcy, liczby uczestników, lokalizacji spotkania oraz środków przewidzianych na realizację.

Tworzymy kreatywne i organizacyjne wsparcie dla działów:

          • szkoleniowych
          • HR
          • sprzedaży
          • marketingu.
   
Jednym z najistotniejszych czynników, który może niejednokrotnie przesądzić o sukcesie wydarzenia, powinno być zaufanie do agencji eventowej, podparte jej doświadczeniem, umiejętnością sprawnego rozwiązywania sytuacji trudnych, referencjami, wykwalifikowaną kadrą oraz wysokiej jakości sprawdzonym zapleczem.


 
 

Zaufanie do nas wielu dziesiątek Klientów zaowocowało szeregiem realizacji w/g nawet najtrudniejszych pomysłów dla najbardziej wymagających Firm, realizowanych przez nas w/g  najwyższych standardów i najnowszych trendów.

O sukcesie Waszego przedsięwzięcia decyduje również precyzyjna identyfikacja oczekiwań. Żeby nasza praca mogła przynieść Waszej Organizacji określone korzyści, niezbędna jest więc dobra i sprawna komunikacja. Mając wiedzę dotyczącą Waszych założeń, celów i środków, jesteśmy w stanie, optymalizując te wskaźniki, tworzyć wydarzenia o dowolnym charakterze oraz kreować pozytywne wrażenia. To one pozostają w pamięci uczestników i decydują o najwyższym poziomie realizacji Waszych oczekiwań.

Nasza agencja eventowa stosuje zarówno sprawdzone rozwiązania jak i zaskakuje nowymi pomysłami. Współpracujemy tylko z wykonawcami, dostarczającymi najwyższą jakość usług i sprzętu.

Objechaliśmy Polskę wzdłuż i wszerz, poznaliśmy ciekawe regiony, urokliwe miejsca i wyjątkowe osobowości. Nawiązaliśmy współpracę z wieloma profesjonalistami i firmami specjalizującymi się w interesujących nas zagadnieniach i dziedzinach. Wiemy gdzie warto jest przeprowadzić spotkanie dla najbardziej wymagających klientów, a których hoteli należy się wystrzegać.

Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja Klienta z najlepiej wykorzystanego budżetu. Dlatego do wszystkich wyzwań podchodzimy z szacunkiem i radością. Jest to nie tylko nasza praca ale przede wszystkim pasja!